Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Rusza typowanie wyników
2009-05-04 00:00:00, opublikował: Torski Arkadiusz toras

Rusza typowanie wyników

Rusza typowanie wyników

Wraz z początkiem sezonu w Polsce (bo tak można to powiedzieć po odwołanym Krakowskim) oraz wraz z debiutem serwisu rallynews uruchamiamy dobrze znaną zabawę w typowanie wyników. Pierwszy raz w Polsce tego typu zabawę uruchomiliśmy jeszcze za czasów rallyonline ładnych parę lat temu.

Zawsze cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, a wspólna rywalizacja była wyśmienitą zabawą. Niedługo będziecie się mogli zmierzyć także z gośćmi z zagranicy, gdyż typowanie nabierze międzynarodowego charakteru.

Na początek typujemy oczywiście Rajd Elmot. Prowadzona będzie początkowo klasyfikacja Mistrzostw Polski oraz klasyfikacja Mistrzostw Świata. Gdy będzie zainteresowanie innymi seriami nic nie stoi na przeszkodzie, aby uruchomić także mistrzostwa innych serii. Okazjonalnie (już bez klasyfikacji mistrzostw) będziemy oddawać do typowania inne rajdy, np. te w ktorych startują polscy zawodnicy.

Jeszcze parę słów przypomnienia na czym polega zabawa. Obstawiamy pierwszą dziesiątkę rajdu oraz wybieramy kierowcę, który wygra największą ilość oesów. Za każdą trafnie obstawioną pozycję otrzymujemy 10 punktów. Za każdą pomyłkę punkty są odejmowane według schematu dokładnie opisanego w zasadach typowania. Dodatkowe 10 punktów możemy zdobyć za trafne wytypowanie kierowcy, który wygra największą ilość odcinków specjalnych.

Teraz już zapraszam do zabawy!

> Powrót  • śledzik
  • blip
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl