Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / 30. Rajd Karkonoski 2015 RSMP 2016 bez Karkonoskiego
2015-11-18 13:28:03, opublikował: Koziarski Łukasz MacGyver

30. Rajd Karkonoski 2015

RSMP 2016 bez Karkonoskiego

Dyrektor Rajdu Karkonoskiego, Marek Kisiel, potwierdził za pośrednictwem Facebook'a krążące od kilku tygodni pogłoski na temat braku tego dolnośląskiego klasyka w kalendarzu RSMP 2016.

RSMP 2016 bez Karkonoskiego

Marek Kisiel napisał:

" Tak to prawda nie zgłosiliśmy rajdu do kalendarza 2016 roku. Jest to decyzja Zarządu Automobilklubu Karkonoskiego – po tegorocznej edycji rajdu wystąpił u mnie brak energii by już w listopadzie rozpocząć walkę z materią przy organizacji kolejnego 31 Rajdu Karkonoskiego w mojej głowie padło wiele pytań na które na chłodno odpowiedziałem sobie „koniec, może tylko przerwa, ale teraz dość” spojrzałem na to pod różnymi kątami; życia osobistego, życia zawodowego, własnych środków finansowych poświęconych podczas organizacji (która trwa może nie wszyscy wiedzą ale około 8 miesięcy by zapiąć wszystko organizacyjnie i papierowo, a nagroda jaką dostaje Dyrektor Rajdu za te osiem miesięcy pracy to w naszej sytuacji finansowej jest kwota nieadekwatna nawet do części wydatków - 1 000 zł), olbrzymiego stresu i odpowiedzialności za setki ludzi, których czasem brak odpowiedzialności może doprowadzić do tragedii.

Rajdy to moja pasja przekazana przez mojego Tatę Józefa – jako Dyrektor kierowałem ośmioma ostatnimi rajdami Karkonoskimi z rożnym skutkiem ale zawsze mimo trudności do przodu. Wcześniej były rajdy Śnieżki w cyklu Pucharu PZM i Pucharu Polski – nazbierało się tego troszkę więc kiedyś musiało nastąpić wypalenie i przede wszystkim brak radości z tego co się robi i to niestety nie tylko u mnie ale i u kilku ważnych osób w klubie, tak więc był to znak, że robiąc coś na siłę możemy zrobić to źle i nie profesjonalnie, a zniszczyć - uważam dobrą reputację rajdu Karkonoskiego takim działaniem było by wielkim błędem. Może w sezonie 2017 wrócimy mocniejsi, a może będzie to w końcu impuls dla ludzi, że przy rajdzie nie może pracować kilka osób od rana do wieczora, że więcej ludzi musi brać za to odpowiedzialność by każdy miał po rajdzie uśmiech i zadowolenie z wykonanej pracy, a nie wyczerpanie i brak sił. Liczę, że zawodnicy, kibice i dziennikarze bo zawsze podkreślałem, że dla nich robimy ten rajd wykażą zrozumienie dla naszej decyzji bo jak wiecie mimo wielu trudności zawsze staraliśmy się by rajd był ciekawy, poprawnie zorganizowany i przyjazny.

Z niecierpliwością czekam co przyniesie sezon 2016 i będę ładował akumulatory może nie przeładuje :-) i uda nam się dodać kolejny numer już 31 do Rajdu Karkonoskiego w 2017 roku."

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
30. Rajd Karkonoski
15.05-17.05.2015
RSMP - Mistrzostwa Polski,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: asfalt
Strona rajdu News

HRPP nabiera rozpędu
HRPP nabiera rozpędu
19.11.15 (0)
Habaj bierze wszystko
Habaj bierze wszystko
13.11.15 (0)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl