Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / 5. Rajd Zamkowy 2015 Zamkowy dla Szewczyka
2015-06-03 17:00:58, opublikował: Koziarski Łukasz MacGyver

5. Rajd Zamkowy 2015

Zamkowy dla Szewczyka

W miniony weekend odbył się w okolicach Będzina 5. Rajd Zamkowy – 2 runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Zamkowy dla Szewczyka

Sportowa rywalizacja odbyła się na dwóch nowych odcinkach specjalnych, pokonywanych trzykrotnie - OS NEW-TEC, gdzie załogi miały do przejechania 6,34 km trasy usytuowanej w Będzinie i Dąbrowie Górniczej oraz OS 44Tuning, o długości 5,47km, zlokalizowany w Rogoźniku i Dobieszowicach.

W rajdzie triumfowała załoga Jakub Szewczyk/Grzegorz. Drugie miejsce zajęli Jakub Lesiak/Łukasz Biernot (Automobilklub Śląski i Beskidzki), a trzecie Krzysztof Borowiecki/Mateusz Martynek reprezentanci Automobilklubu Cieszyńskiego. Cała pierwsza trójka starowała Hondach Civic Type-R.

Wśród gości najszybsi byli Robert Halicki i Bartosz Rozkrut w Fiat 500 Abarth grupy „OPEN”, Za nimi uplasowali się Robert Mąsior ze Zbigniewe Cieślarem w Mitsubishi Lancerze oraz Maciej Jodłowski i Piotr Kokoszka, startujący Hondą Civic Type-R.

Organizator rajdu, Automobilklub Zamkowy, przeprowadził aukcję numeru startowego 13  - z której pieniądze zostaną w całości przekazane na Dom Dziecka w Sarnowie. Ten szczytny cel wsparła ostatecznie załoga Michał Wieromiejczyk i Kamil Wróbel.

Na starcie pojawiło się 71 załóg, do mety dotarło 49. Zabrakło tam między innymi lidera cyklu - Szymona Cieślaka pilotowanego przez Pawła Pochronia, którego wyeliminowała awaria skrzyni biegów.

Foto: Mirosław Jąkała
 

Oficjalne wyniki 5. Rajdu Zamkowego

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
5. Rajd Zamkowy
30.05-31.05.2015
,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: asfalt
Strona rajdu News

HRPP nabiera rozpędu
HRPP nabiera rozpędu
19.11.15 (0)
Habaj bierze wszystko
Habaj bierze wszystko
13.11.15 (0)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl