Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / 29. Rajd Karkonoski 2015 Powrót Bryana
2015-05-08 19:05:49, opublikował: Koziarski Łukasz MacGyver

29. Rajd Karkonoski 2015

Powrót Bryana

89 załóg znalazło się na liście 30 Rajdu Karkonoskiego. Gwiazdą zawodów będzie bez wątpienia Bryan Bouffier, który powraca na polskie odcinki, tym razem za kierownicą Forda Fiesty Proto

Powrót Bryana

Siedem ze zgłoszonych załóg awizowało Fordy Fiesta R5, będą też dwie Fiesty Proto, oraz dziesięć aut dawnej klasy N4. Ponieważ rajd stanowi drugą rundę cyklu RRC, na starcie w Jeleniej Górze zobaczymy kilku gości z Czech i NIemiec.

"No to mamy Listę Zgłoszeń 30 Rajdu Karkonoskiego - moim zdaniem jest OK." - zakomunikował za pośrednictwem Facebooka dyrektor rajdu, Marek Kisiel - "Oczywiście Bryan to miód na moje serce bo jakby nie patrzeć to razem z ŚP Januszem wygrywał tu 3 razy co o czymś świadczy"

"Cieszy start chyba najbardziej wesołego zawodnika RSMP - Felixa. Colin w nowym samochodzie to też zaskoczenie na plus, a wiem z rozmów z nim ile go to nerwów i wysiłku kosztowało. Halicki, Kołdej oczekiwani na Świdnickim przybędą na Karkonoski i Maciek Rzeźnik którego na poprzednim rajdzie brakowało i liczę, że ten rajd będzie dla niego szczęśliwy po ostatnich przejściach. To taki moje subiektywne podsumowanie."

Lista zgłoszeń 30. Rajdu Karkonoskiego

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
30. Rajd Karkonoski
15.05-17.05.2015
RSMP - Mistrzostwa Polski,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: asfalt
Strona rajdu News

Mówią nieobecni
Mówią nieobecni
03.11.15 (0)
71 załóg w Zieleńcu
71 załóg w Zieleńcu
07.10.15 (0)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl