Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / 53. Rajd Barbórka 2015 Ruszył sklep internetowy 53. Rajdu Barbórka
2015-10-29 11:18:25, opublikował: Informacja prasowa

53. Rajd Barbórka 2015

Ruszył sklep internetowy 53. Rajdu Barbórka

Automobilklub Polski wraz z firmą Top Racing, właścicielem sklepu Topracingshop.pl uruchomił Oficjalny Sklep Internetowy 53. Rajdu Barbórka – Ogólnopolskiego Kryterium Asów.

Ruszył sklep internetowy 53. Rajdu Barbórka

Za jego pośrednictwem można kupić Karnet Kibica (49 zł w przedsprzedaży internetowej, podczas rajdu 59 zł) upoważniający do wstępu na wszystkie odcinki specjalne, bilety jednorazowe, nalepki parkingowe oraz zestawy z biletami na trybuny na Karową.

Organizator przygotował dla kibiców kilka tysięcy miejsc na 3 trybunach zlokalizowanych w najciekawszych fragmentach OS Karowa. Trzy największe trybuny zlokalizowane są w pobliżu popularnej „beczki”. Ilość miejsc na trybunach jest ograniczona!

Osoby siedzące na trybunie VIP (239 zł) będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje, trasa dojazdowa do startu przebiegać będzie pod trybuną VIP, a start do OS Karowa zlokalizowany będzie bezpośrednio przed tą trybuną. Wszyscy goście Trybuny VIP będą mieli możliwość wstępu do dużego, ogrzewanego namiotu VIP z cateringiem, gdzie na ekranach będzie można oglądać relację na żywo z trasy OS Karowa.

Trybuna Żółta (179 zł) zlokalizowana tuż obok trybuny VIP również jest trybuną siedzącą i charakteryzować się będzie także doskonałą widocznością na cały odcinek Karowa.
Z każdej trybuny widoczny będzie telebim, na którym pokazywany będzie przejazd całego odcinka. Miejsca na trybunach siedzących są numerowane i zestaw na nie oprócz biletu zawiera także Karnet Kibica, smycz, nalepki pamiątkowe oraz Mapę Rajdu.

Trybuna Zielona (89 zł) zlokalizowana w parku naprzeciwko trybuny VIP będzie trybuną stojącą i do biletu na tą trybunę nie dołączany jest Karnet Kibica ani Mapa Rajdu. Tegoroczną nowością jest trybuna na OS PGE Narodowy (79 zł), z której jest doskonały widok na start i pierwsze kilka kilometrów odcinka. Kolejną nowością i udogodnieniem dla kibiców jest sprzedaż internetowa biletów jednorazowych (30 zł, 40 zł) na wszystkie odcinki specjalne.

Sklep internetowy Rajdu Barbórka jak co roku oferuje bogaty wybór gadżetów pamiątkowych z imprezy. Kibice mają do wyboru kilkanaście rodzajów zimowych nakryć głowy, wszystkie z logo Rajdu Barbórka. Nie może zabraknąć pamiątkowych nalepek z Rajdu, które dostępne są w dwóch wielkościach.

Bilety na trybuny, bilety jednorazowe oraz Karnety Kibica dostępne są w formie przedsprzedaży, a zamówienia zawierające te produkty będą możliwe do odbioru oraz wysyłane firmą kurierską od 30.11.2015.

Oficjalny Sklep Rajdu Barbórka: www.topracingshop.pl

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
53. Rajd Barbórka
11.12-12.12.2015
,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: asfalt
Strona rajdu Newsy i informacje

HRPP nabiera rozpędu
HRPP nabiera rozpędu
19.11.15 (0)
Habaj bierze wszystko
Habaj bierze wszystko
13.11.15 (0)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl