Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Walimski Dzień Pamięci Janusza Kuliga
2014-09-22 10:50:49, opublikował: Chmielewski Grzegorz

Walimski Dzień Pamięci Janusza Kuliga

Gdyby nie tragiczny wypadek 13 lutego 2004 na przejeździe kolejowym w Rzezawie koło Bochni, Janusz Kulig obchodziłby 19 października 2014 swe 45 urodziny. Z tej okazji w sobotę 4 października 2014 w Walimiu w pow. wałbrzyskim odbędzie się Dzień Pamięci Janusza Kuliga.

Walimski Dzień Pamięci Janusza Kuliga

Udział w rocznicowych uroczystościach zapowiedzieli rodzice i bliscy Janusza, a także ważne postacie polskiego sportu samochodowego, w tym m.in. Sobiesław Zasada, Błażej Krupa, Piotr Mystkowski, Maciej Wisławski, Jarosław Baran. Spodziewani są również zawodnicy rajdowi, dziennikarze i liczne grono sympatyków sportu samochodowego z różnych stron Polski.

Inicjatorem i organizatorem uroczystości jest grupa Walim Rajdowy, a wsparcia udziela Urząd Gminy Walim z wójtem Adamem Hausmanem. W programie od godz. 10 amatorski Konkurs Samochodowy im. Janusza Kuliga, zaś o godz. 16 rozpocznie się spotkanie przy walimskich patelniach przed obeliskiem, upamiętniającym Mariana Bublewicza i Janusza Kuliga. Grupa Walim Rajdowy i władze gminy Walim zapraszają na Dzień Wspomnień o Januszu Kuligu wszystkich entuzjastów sportu samochodowego, dla których tragicznie zmarły kierowca pozostaje symbolem znakomitego sportowca i szlachetnego człowieka. Przybywajcie powspominać!

> Powrót  • śledzik
  • blip
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl