Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / IV runda Pucharu Toru Słomczyn
2013-09-25 23:44:55, opublikował: Nazim Jakub

IV runda Pucharu Toru Słomczyn

W pierwszą sobotę października (5.10) miłośnicy sportów motorowych spotkają się w Słomczynie podczas czwartej eliminacji Pucharu Toru Słomczyn. Jest to impreza skierowana do kierowców amatorów jak i zawodowców. Na mieszanej nawierzchni oraz szutrowej trasie zmierzą się w walce o zwycięstwo.

IV runda Pucharu Toru Słomczyn

IV runda Pucharu Toru Słomczyn

W pierwszą sobotę października (5.10) miłośnicy sportów motorowych spotkają się w Słomczynie podczas czwartej eliminacji Pucharu Toru Słomczyn. Jest to impreza skierowana do kierowców amatorów jak i zawodowców. Na mieszanej nawierzchni oraz szutrowej trasie zmierzą się w walce o zwycięstwo. Trzy próby przejeżdżane trzy razy na jednym terenie to znacznie ograniczenie kosztów i komfort dla uczestników jak i kibiców. Jedną z prób będzie przejazd po torze wyścigowym w Słomczynie.

W imprezie może wystartować każdy kto posiada prawo jazdy i samochód oraz chociaż małą iskierkę do sportowej jazdy. Ze względu na prosty układ prób w oesowym stylu, bez pętli wokół słupków, obecność pilota nie jest wymagana. Tak jak w poprzednich latach kolejność pokonywania prób zależy tylko od uczestników. Dla organizatora kolejność nie ma znaczenie, ważne aby każdą próbę przejechać trzy razy i zmieścić się w wyznaczonym czasie zawodów.

Puchar Toru Słomczyn jest eliminacją Mini Max Rally w skład którego wchodzą imprezy organizowane przez Automobilkluby: Rzemieślnik, Królewski i Polski.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz online na stronie organizatora. Więcej informacji na stronie: http://puchar.ak-rzemieslnik.pl

> Powrót  • śledzik
  • blip
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl