Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Radio Rajdowe Karpackie Rajd Rzeszowski
2009-08-05 11:57:50, opublikował: Torski Arkadiusz

Radio Rajdowe Karpackie Rajd Rzeszowski

UWAGA! Po problemach z internetem i streamingiem radio w internecie już działa! Dla wszystkich kibiców rajdowych przygotowaliśmy niespodziankę. Podczas nadchodzącego Karpackie 18 Rajdu Rzeszowskiego uruchomione zostanie Radio Rajdowe. Podczas trzech dni będzie ono prezentowało zmagania zawodników na trasach Podkarpacia na żywo.

Radio Rajdowe Karpackie Rajd Rzeszowski

Informacja ta zapewne ucieszy nie tylko kibiców, którzy postanowili się wybrać na trasy rajdu, lecz także wszystkie osoby które zmuszone zostały do pozostania w domu i będą śledzić rywalizację kierowców przed ekranami monitorów.

Dzięki uprzejmości VIA - Katolickiego Radia Rzeszów otrzymaliśmy do dyspozycji częstotliwość radiową, a także pasmo internetowe, które umożliwi odsłuch radia poprzez internet. Radio będzie nadawało na częstotliwości 103,8 MHz oraz 94,1 MHz. Częstotliwości te dostępne są na Podkarpaciu i okolicach.

Dokładna mapka zasięgu znajduje się tutaj:
http://www.radiovia.com.pl/zasieg.php

Jak słuchać radia przez internet:
http://www.radiovia.com.pl/radio.ram
Do odtwarzania potrzebny jest Real Player.

Kontakt z radiem (konkursy, pozdrowienia, pytania)
email: radio@rallynews.pl
smsy: 509 59 73 64
mmsy: mms@rallynews.pl

Emisję radia rajdowego rozpoczniemy w czwartek w godzinach popołudniowych. Na żywo będzie można uczestniczyć w przed rajdowej konferencji prasowej. Będziemy informowali o wynikach odcinka testowego, a także zdamy relację z uroczystego startu.

W piątek i sobotę rozpocznie się ściganie na odcinkach. W radiu nie zabraknie bieżących wieści z rajdu, wywiadów z zawodnikami, wyników, a także relacji bezpośrednio z met odcinków specjalnych.

Słuchaczy na pewno ucieszą liczne konkursy, podczas których będzie można wygrać nagrody. Kontakt pomiędzy redakcją radia, a słuchaczami możliwy będzie za pośrednictwem sms, gadu-gadu oraz e-maili. Zachęcamy do wysyłania pozdrowień, więsci z trasy rajdu i swoich komentarzy.

Radio rajdowe poprowadzi redakcja vortalu www.rallynews.pl, a możliwe się to stało dzięki dystrybutorowi olejów silnikowych: www.tanie-oleje.pl, a także dystrybutorowi napoju energetycznego Dark Dog.

 

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
Karpackie Rajd Rzeszowski
06.08-08.08.2009
RSMP - Mistrzostwa Polski, , Mistrzostwa Słowacji,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: asfalt
Ocena użytkowników: 7.23 (12)
Strona rajdu Lista zgłoszeń Wieści z rajdu Fotogalerie Dyskusje o rajdzie Zdjęcia użytkowników Wyniki na żywo

Zmiany w rallynews
Zmiany w rallynews
01.07.09 (3)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl