Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / 50. Rajd Barbórka 2012 Rzeźnik wystartuje C4 WRC
2012-10-31 11:34:22, opublikował: Łuniewski Łukasz

50. Rajd Barbórka 2012

Rzeźnik wystartuje C4 WRC

Zespół rajdowy Macieja Rzeźnika szykuje sporą niespodziankę na 50. Rajd Barbórka. O szczegółach w rozmowie z zespołem prasowym zespołu opowie nam Przemysław Mazur – pilot rajdowej załogi, która w tym roku walczyła w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski za kierownicą Peugeota 207 Super 2000.

Rzeźnik wystartuje C4 WRC
Czy Rajd Barbórki to dla Was ważny występ?

Przemysław Mazur: To bardzo ważny start dla naszego całego zespołu. Muszę powiedzieć, że zawsze niezwykle starannie się do niego przygotowujemy i staramy się pokazać coś specjalnego i ekscytującego podczas tego występu. To ogromne święto kibiców, dla których zawsze mamy ogromny szacunek i dlatego chcemy cieszyć ich naszą widowiskową i skuteczną jazdą.

Jaki macie plan na tegoroczny występ?

PM:
To wyjątkowy rajd, ponieważ w tym roku odbędzie się po raz pięćdziesiąty! To wspaniały jubileusz i także z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Chcemy, aby nasze przejazdy były spektakularne i to niezależnie od panujących podczas tego rajdu warunków. Myślę, że bardzo pomocny będzie samochód, który dosyć znacząco różni się od tego, którym startujemy w Mistrzostwach Polski…

Jaką więc rajdówkę awizujecie na Rajd Barbórka?

PM:
Będzie to jeden z najbardziej ekscytujących obecnie samochodów rajdowych. Muszę przyznać, że jestem niesamowicie podekscytowany tą wiadomością, bo w Warszawie wystartujemy Citroenem C4 WRC w dobrej specyfikacji. Jazda samochodem klasy WRC zawsze dostarcza ogromnych emocji i uwierzcie, że będąc w środku takiego samochodu czujemy się niesamowicie, a Maciek ze swoim widowiskowym i agresywnym stylem jazdy idealnie pasuje do tego auta. Myślę, że zapowiada się ekscytujący start podczas Rajdu Barbórka.

Czego możemy Wam życzyć przed startem?

PM:
Wielu kibiców na trasie i wspaniałej walki o najwyższe lokaty w jubileuszowym 50. Rajdzie Barbórka.
> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
50. Rajd Barbórka
30.11-01.12.2012
,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: asfalt/szuter
Strona rajdu News Lista zgłoszeń

- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl