Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Lexus LFA w towarzystwie mody
2012-10-02 18:30:52, opublikował: Żuk Jolanta

Lexus LFA w towarzystwie mody

Klucze: Lexus LFA, GS 350 AWD,

Lexus zaprezentował dwa swoje nowe osiągnięcia – sportowy model LFA oraz limuzynę GS 350 AWD. Prezentacji samochodu towarzyszył pokaz mody, przygotowany przez młodą, utalentowaną projektantkę mody - Monikę Sabat.

Lexus LFA w towarzystwie mody

Pierwszy z nich to samochód z limitowanej serii, w ramach której powstało zaledwie 500 sztuk tego stylowego, luksusowego, jednego z najdroższych samochodów sportowych świata. Jeden z egzemplarzy zagościł w salonie Lexus Warszawa Żerań. Drugi zaprezentowany model to limuzyna z napędem na cztery koła. Prezentację samochodów uświetnił pokaz jesiennej kolekcji Moniki Sabat – laureatki Lexus Fashion Night 6, która przedstawiła 23 najnowsze kreacje na rozpoczynający się właśnie sezon.

Ilość wyprodukowanych egzemplarzy ograniczono do 500, każdy z nich składany jest ręcznie w liczbie nie większej niż 20 egzemplarzy w ciągu miesiąca. W ubiegłym tygodniu, podczas dni otwartych i oficjalnej prezentacji w Lexus Warszawa Żerań, można było zobaczyć go na własne oczy.


fot. Jolanta Żuk

Lexus GS 350 AWD to limuzyna z napędem na cztery koła. Jego silnik został zmodernizowany pod kątem obniżenia zużycia paliwa i poziomu emisji zanieczyszczeń. Moc silnika pozwala mu rozpędzać się od 0-100 km/h w 6,3 sekundy, a maksymalna prędkość jazdy wynosi 190 km/h. Napęd na cztery koła poprawia przyczepność samochodu w różnych warunkach drogowych, zapewniono mu także rozwiązania dbające o jego stabilność. Cechy te czynią z niego wygodne i bezpieczne auto klasy executive.


fot. Jolanta Żuk

Prezentacji samochodu towarzyszył pokaz mody, przygotowany przez młodą, utalentowaną projektantkę mody, laureatkę Lexus Fashion Night 6, której kolekcja inspirowana prezentowanym wtedy Lexus CT 200h zachwyciła publiczność. Monika Sabat podczas prezentacji nowych samochodów marki Lexus pokazała 23 kreacje ze swojej nowej, jesiennej kolekcji. Projekty Moniki Sabat cieszą się w Polsce dużym uznaniem i są chętnie noszone przez przedstawicielki świata polskiego show biznesu. Modelki do pokazu przygotowali styliści i fryzjerzy z firmy „Arte of beauty” oraz salonu fryzjerskiego Bagatela. Pokaz mody uświetnił swoim występem DJ Cai Caslavinieri, a odsłonięciu jednego z prezentowanych samochodów towarzyszył autorski utwór "The Power Of The Heart" skomponowany i przygotowany przez Cai Caslavinieri feat. The Structure & MaggieV.
 


fot. Jolanta Żuk

> Powrót  • śledzik
  • blip
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl