Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Zmiany w rallynews
2009-07-01 04:02:28, opublikował: Torski Arkadiusz

Zmiany w rallynews

Jak zapewne zauważyliście, wprowadziliśmy szereg zmian w rallynews. Na pierwszy rzut oka zmieniła się nieco wygląd strony głównej. Wyeksponowane zostały galerie zdjęć, które jako jedyni umieszczamy niemalże na żywo, podczas trwania rajdów w Polsce.

Zmiany w rallynews

System newsów został przeniesiony do lewej kolumny, delikatnie poprawiliśmy także wygląd i układ. Siłą rzeczy zmieniła się również środkowa kolumna.

Największe zmiany zaszły jednak w systemie dodawania Waszych zdjęć. Do tej pory można je było umieszczać w foto rankingu, oraz jako zdjęcia prywatne. Uznaliśmy, że nie jest to najlepsze rozwiązanie, bowiem wiele osób zastanawiało się zapewne, gdzie ma je umieścić. Tym bardziej, że ocenianie i ranking były w obu przypadkach.

Reasumując: dział foto ranking został zlikwidowany, a w jego miejsce pojawiły się zdjęcia użytkowników. Wszystkie umieszczone fotki w rankingu zostały przeniesione do zdjęć użytkowników. Wprowadziliśmy także dodatkowy podział tematyczny na imprezy, do których można przypiswyać zdjęcia. Podczas dodawania można wybrać nazwę imprezy, a jeżeli jej nie ma to zasugerować jej założenie.

Dodaliśmy także ważny element, jakim jest edycja oraz kasowanie zdjęcia. W edycji można poprawić opis, słowa kluczowe, oraz przypisać je do kategorii. Zdjęcie można także skasować. Edycja i kasowanie odbywa się z poziomu widoku zdjęcia. Zachęcamy do przejrzenia swoich fotografii i sprawdzenia kategorii.

Poprawiliśmy również system dodawania filmów z Youtube. Zauważyliśmy, że nie każdy wiedział co jest identyfikatorem filmu i czasem wklejane były po prostu linki. Zmodyfikowaliśmy system dodawania tak, że wystarczy wkleić link do filmu, a system sam znajdzie sobie w nim identyfikator. Tutaj również zachęcamy do dzielenia się z innymi ciekawymi, znalezionymi materiałami wideo.

Zapraszamy jednocześnie do umieszczania i oceniania zdjęć w serwisie. Kolejne zmiany już wkrótce. Jesteśmy otwarci i z chęcią wysłuchamy cennych waszych uwag. Do uwag i propozycji stworzony został specjalny dział na forum dyskusyjnym.

> Powrót  • śledzik
  • blip
Zmiany w rallynews
Zmiany w rallynews
01.07.09 (3)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl