Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Rajd Warmiński 2010 Polonez Truck na trasie
2010-05-29 12:32:48, opublikował: Torski Arkadiusz

Rajd Warmiński 2010

Polonez Truck na trasie

Niebezpieczną przygodę przeżyli zawodnicy na czwartym odcinku specjalnym. Na trasę dostał się cywilny Polonez Truck, który staranował zabezpieczenie odcinka i potrącił jednego z zabezpieczających. Kibice hamowali jadących zawodników.

Polonez Truck na trasie

Do chwili przerwania oesu kilku kierowców musiało wymijać niesforny samochód. Policja zatrzymała kierowcę Poloneza. Czwarty odcinek został przerwany, a kierowcy muszą powrócić do Parku Seriwsowego, alternatywnie wyznaczoną trasą.

Drugi odcinek specjalny wygrał Wojtek Chuchała. Kolejny czas zanotował Rafał Maliński (+5.7), a trzeci był Mateusz Banaś. Po dwóch odcinkach specjalnych prowadzi Mateusz Tutaj. Drugi jest Wojtek Chuchała (+0.7).

Andrzej Czekan został na odcinku z uszkodzoną półosią. Z rywalizacji wycofał się także Rafał Maliński, który dachował. Radek Kasprzyk wpadł do rowu pomiędzy metą lotną a metą stop. W tam zaparkowanego Citroena C2 wjechał Radek Raczkowski. Na szczęście skończyło się na drobnych potłuczeniach i oba samochody pojechały dalej. Trzeci odcinek był wstrzymany po wypadku, do którego wezwana została karetka pogotowia.

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
Rajd Warmiński
28.05-30.05.2010
,

Kraj: Poland
Nawierzchnia: szuter
Ocena użytkowników: 6.00 (1)
Strona rajdu Wieści z rajdu

Mówią nieobecni
Mówią nieobecni
03.11.15 (0)
71 załóg w Zieleńcu
71 załóg w Zieleńcu
07.10.15 (0)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl