Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Navigator: Rallynews home / Artykuły / Moto Orkiestra z Leszkiem Kuzajem
2009-12-01 20:51:15, opublikował: Koziarski Łukasz

Moto Orkiestra z Leszkiem Kuzajem

Klucze: kuzaj, orkiestra, barbórka,

Automobilklub Polski, organizator charytatywnego pikniku Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza do niecodziennej licytacji na rzecz WOŚP! Przedmiotem aukcji jest przejazd z Leszkiem Kuzajem. Osoba, która wygra licytację, będzie miała okazję zasiąść jako pilot Skody Fabii WRC na trasie kryterium Asów Karowa, 47 Rajdu Barbórka, który odbędzie się już 5 grudnia br.Aukcja rozpocznie się 3.12. i będzie trwać tylko dwa dni! Zapraszamy do licytacji!

Moto Orkiestra z Leszkiem Kuzajem

Piknik Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy 2010!

Automobilklub Polski już po raz szósty postanowił wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Moto Orkiestra zagra na Autodromie Automobilklubu Polski, już 10 stycznia w godzinach 12:00 – 18:00. Wśród ryku silników jak zawsze zaplanowano wiele atrakcji.

Najważniejszym wydarzeniem charytatywnej akcji będzie licytacja przejazdów z najlepszymi polskimi kierowcami rajdowymi po trasie odcinka specjalnego na Warszawskim Bemowie. Wiemy już, że zwycięzcy aukcji będą mogli usiąść na prawym fotelu takich wspaniałych rajdówek jak Toyota Corolla WRC, Subaru Impreza, Mitsubishi EVO, Lancia Delta Integrale czy Citroena C2 R2. Za ich kierownicami zasiądą znani zawodnicy – wicemistrz Polski Tomek Kuchar, Maciej Lubiak, Maciej Oleksowicz, Filip Nivette, Jacek Ptaszek, Mariusz Królikowski oraz Fabio Ghizzi.

Podobnie jak w latach ubiegłych, będzie można obejrzeć z bliska samochody startujące w rajdach, wyścigach, rallycrossie oraz motocykle. Jak co roku nie zabraknie także ogródka off-road, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł przejechać przez specjalnie przygotowany tor z przeszkodami.

Oprócz emocji związanych ze sportową jazdą, zaplanowano także pokaz akcji gaśniczej i ratownictwa drogowego oraz kurs pierwszej pomocy medycznej.

Do akcji przyłączyli się także znani polscy sportowcy, których pamiątki będzie można wylicytować podczas Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na pewno największe emocje wzbudzą pamiątki podpisane przez Roberta Kubicę!

Zapraszamy 10 stycznia w samo południe na Bemowski Autodrom AP!
Więcej informacji na stronie www.motoorkiestra.pl

> Powrót  • śledzik
  • blip
HRPP nabiera rozpędu
HRPP nabiera rozpędu
19.11.15 (0)
Habaj bierze wszystko
Habaj bierze wszystko
13.11.15 (0)
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Foto - Video - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl