Kliknij i zarejestruj się!   -   Logowanie: Twój email: Hasło:   -   Zapomniałeś hasła?

Rajdy samochodowe:
WRC - IRC - RSMP
RPP - ERC - GSMP

SZUKAJ:
Navigator: Rallynews home / Artykuły / Rajd Barum 2014 Szeja: Nie odstajemy od światowej czołówki...
Artykuł: Szeja: Nie odstajemy od światowej czołówki... (Rajd Barum 2014)
2014-09-01 18:32:37, opublikował: Informacja prasowa

Rajd Barum 2014

Szeja: Nie odstajemy od światowej czołówki...

W dniach 27-31.08.2014r. został rozegrany BARUM CZECH RALLY ZLIN, stanowiący kolejną rundę Mistrzostw Europy FIA, Międzynarodowych Mistrzostw Czech, Citroen Racing Trophy oraz ROPRO Clio R3 Czech Trophy. W zawodach udział wzięli bracia Szeja, załoga osiągnęła w swoim debiucie w zawodach tej rangi bardzo wysokie 28 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 7 miejsce w klasie RC4.

Szeja: Nie odstajemy od światowej czołówki...

W rajdzie wystartowały 104 załogi, z czego aż 32 w klasie RC4. Jest to świetny wynik biorąc pod uwagę obsadę oraz poziom trudności odcinków specjalnych.

Jarosław Szeja (kierowca) – Mistrzostwa Europy zdobyte – takie mam odczucia po tych zawodach. Mogę potwierdzić słowa iż Barum Rally Zlin to jeden z najtrudniejszych rajdów w Europie! Charakterystyczne bardzo trudne i zróżnicowane odcinki, a na nich dziury, błoto, podbicia, czasami nawet długie skoki. I nam zdarzały się ratowania i błędy , ale z każdego wychodziliśmy obroną ręką. Bardzo cieszy mnie nasze tempo rajdowe, gdzie najsłabszym autem w klasie notowaliśmy doskonałe czasy, co potwierdzało iż nie odstajemy od światowej czołówki. Bardzo miłym akcentem byli czescy kibice, którzy specjalnie przyszli na metę aby nam pogratulować wspaniałej walki z ich zawodnikami. Bardzo dziękujemy naszemu głównemu sponsorowi - firmie GK Forge, która ufundowała nasz zagraniczny start. Dziękuje również polskim kibicom, narodowe flagi na odcinku i wspaniały doping naprawdę pomagały. Dziękujemy serdecznie.

> Powrót  • śledzik
  • blip
Info
Rajd Barum
29.08-31.08.2014
Mistrzostwa Czech, Mistrzostwa Europy,

Kraj: Czech Republic
Nawierzchnia: asfalt
Strona rajdu News
Byłem na rajdzieKto był na rajdzie? Oceń rajd
Najnowsze wieścizobacz węcej
VIDEO:+ dodaj
- Rajdy samochodowe - Artykuły - Kalendarium - Fotogalerie - Zdjęcia użytkowników - Video - Forum - Kontakt -
© 2009 rallynews.pl - Warunki użytkowania serwisu - created by insidedreams.pl